logo

Szkolenia

Oferuję szkolenia w formie konsultacji on-line na każdym poziomie zaawansowania. System ten pozwala na dostosowanie tempa pracy oraz materiałów szkoleniowych idealnie do Twoich potrzeb. W trakcie konsultacji możemy skoncentrować się na konkretnym projekcie, omawiając, ćwicząc i rozwiązując problemy.

 szkolenia on-line

Program tryb cena netto/h cena brutto (23%Vat)
Sketchup on-line 99.00zł 121.77zł
V-ray on-line 119.00zł 146.37zł
Na specjalne życzenie klienta możliwe jest zorganizowanie szkolenia stacjonarnego. Zapytaj o szczegóły

Uczę w oparciu o swoje doświadczenie zawodowe. Wiedza ,którą  oferuję Tobie jest czysto praktyczna. Dokładnie tego potrzebujesz, aby tworzyć wizualizacje na wysokim poziomie! Dodatkowo do każdej lekcji otrzymasz  materiały szkoleniowe w formie PDF i ćwiczeń, które pomogą Ci utrwalić zdobytą wiedzę.

pasek

Referencje

.

Michal Krupa,  Florø   Norwegia

Z usługi Tomasza Warzechy korzystalem po raz pierwszy, polecam go jako osobe godną zaufania,jest to człowiek punktualny, słowny oraz w pełni zaangażowany.  Obszerna wiedza, profesjonalne podejście do ustalonych zadań, a co równie ważne super kontakt i ludzkie podejście sprawiają że wyróżnia się on bardzo na tle konkurencji dodając do tego dużo cierpliwosci z jego strony sprawia to, iż jest to osoba/ firma godna polecania innym.

Mvh Michal Krupa
Vestfjord Bygg AS

Katarzyna Bielecka, Lublin

Tomek w sposób bardzo merytoryczny potrafi przekazać wiedzę. Tłumaczy w prosty sposób i w odpowiednim tempie. Za każdym razem był przygotowany w stu procentach. Na szkoleniach buduje miłą, uprzejmą i koleżeńską atmosferę. Serdecznie polecam, naprawdę warto…

Małgorzata Thielemann, Brusy

Nauka z Tomaszem to prawdziwa przyjemność, szczerze polecam każdemu, współpraca warta każdej wydanej złotówki. Forma zajęć świetna, wcześniej nie wiedziałam, że zajęcia on-line mogą być tak proste i skuteczne – rewelacja bez wychodzenia z domu.

Magdalena Zielonka, Szczecin

Bardzo profesjonalne, sumienne i kompetentne podejście do zajęć. Tak podana dawka uporządkowanych informacji to duża oszczędność czasu oraz ogromna wygoda. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do szkolenia online, jednak teraz widzę same plusy takiego rozwiązania. Postęp moich samodzielnych prac jest ogromny, bez kursu z pewnością nie byłabym na tym etapie na którym jestem obecnie i nie wykonywałabym swojej pracy z taką lekkością i przyjemnością. Poza niewątpliwymi kompetencjami i ogromną wiedzą, kursy cechuje przyjazna i serdeczna atmosfera.

Serdecznie polecam, Magdalena Zielonka

Magdalena Kolasińska, Pro Arti – ogród i wnętrze, Płock

Firma Pro Arti Ogród i Wnętrz Magdalena Kolasińska skorzystała z usług Pana Tomasza Warzecha. Były to usługi z zakresu szkolenia z programów SketchUp oraz VRay. Pan Tomasz przeprowadził je w bardzo profesjonalny sposób, uzyskałam odpowiedzi na nartujące mnie pytania odnośnie wyżej wymienionych programów, co znacznie ułatwi dalszą projektową pracę. Pan Tomasz działa bardzo fachowo jest otwarty oraz sumienny, reprezentuje również wysoki poziom przygotowania merytorycznego. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób dynamiczny, ale jednocześnie konkretny oraz rzetelny. Z uwagi na wysoki poziom oferowanych usług z przyjemnością mogę polecić współpracę z Panem Tomaszem jak zaufanego i godnego partnera.

Z poważaniem
Magdalena Kolasińska

Maciej Bryniarski, Nowy Targ

Jeśli miałbym polecić przyszłym kursantom chcącym tworzyć fotorealistyczne wizualizacje za pomocą SketchUp’a oraz V-Ray’a na pewno poleciłbym Tomka Warzechę ! Ogromna wiedza prowadzącego została przekazana w bardzo rzetelny oraz przejrzysty sposób w luźnym i koleżeńskim gronie! Miła atmosfera tworzyła nastrój, w którym praca przebiegała bezproblemowo. Zdobyta wiedza łatwo przekłada się teraz w praktyce, co sprawia ogromną przyjemność podczas projektowania. Dodatkowo poznanie ciekawych funkcji programu Photoshop pozwoliła na uzyskanie jeszcze bardziej realistycznych ujęć. Jestem bardzo zadowolony z kursu!

Daniel Kałuziński, Nowy Targ

… dużo się nauczyłem, myślę że zdobyta wiedza pomoże mi w życiu oraz ułatwi pracę z programami Sketchup i V-Ray oraz Photoshop. Wybierając ponownie, postawiłbym na Tomka! Prowadzący ma świetne podejście do tematu i potrafi bardzo dobrze przekazać wiedzę uczestnikom kursu ! Gorąco polecam osobą zainteresowanym odbyciem szkolenia oraz tym, którzy nie wiedzą kogo wybrać jako trenera!

Michał Bobak, Jabłonka

Wszystkim szczerze mogę polecić kurs. Ogromna wiedza obsługi programów SketchUp oraz VRay a także Adobe Photoshop została przekazana w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Zostały omówione wszystkie problemy z jakimi napotykałem się podczas prób samodzielnego tworzenia wizualizacji. Każdy z uczestników kursu otrzymał skrypt w którym został uporządkowany omawiany materiał dzięki któremu nie muszę obawiać się zapomnienia jakiś funkcji VRay’a. Cały kurs umiliła miła i koleżeńska atmosfera oraz podejście prowadzącego, Tomka Warzechy, który w swojej pracy jest bardzo rzetelny.

Katarzyna Rodziewicz, Trójmiasto

Początkowo sceptycznie podchodziłam do lekcji on-line, lecz już po pierwszej lekcji z Tomaszem całkowicie zmieniłam zdanie! Zamiast tracić czas na dojazd do jakiegoś centrum szkoleń,( które w trójmieście znajduje się bardzo daleko od centrum), pracować tam na innym, nieznanym komputerze, i do tego w terminach, do których trzeba się ściśle dopasować… Rozpoczęłam szkolenie siedząc we własnym fotelu, przy własnym komputerze i popijając kawę : ) Zakres materiału szkolenia został dopasowany do moich potrzeb i poziomu pracy z programem SketchUp + V-ray. Pracowaliśmy nad tematami, które do tej pory sprawiały mi problem ( światło, ustawienia renderowania). Tomek profesjonalnie i przystępnie(krok po kroku) wyjaśnił mi te zagadnienia! Żałuję, że nie spotkałam wcześniej tego nauczyciela bo zaoszczędziłabym wiele dni spędzonych na ustawianiu „na czuja” V-ray’a i robieniu milionów próbnych renderów, które nie nadawały się do niczego.

Super nauczyciel i głowa pełna wiedzy!

Polecam!