0

O mnie

KIM JESTEM

Zajmuję się grafiką komputerową, działam w dziedzinach: architektury wnętrz i produktu. Na co dzień uczę tworzenia wizualizacji 3d w programach: Sketchup / Vray / Photoshop oraz wykonuję komercyjne zlecenia. Moja praca jest moją pasją.

MOJA HISTORIA

Zaczynałem jako pasjonat modelując skateparki, modele 3d powstawały w SketchUp. Od samego początku prezentacja projektu była dla mnie czymś więcej i w krótkim czasie przerodziła się w pasję do tworzenia wizualizacji. Pierwszym zastosowanym zestawem narzędzi był SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

MOJE CELE

Do osiągania wyznaczonych celów motywuje mnie chęć rozwoju. Każdy dzień staram się aby był lepszą wersją poprzedniego. Najnowsza wizualizacja ładniejsza od poprzedniej, następna lekcja ciekawsza ,a kolejny model bardziej trafiony w potrzeby użytkowników. Celem nadrzędnym w każdym moim działaniu jest zachowanie równowagi.

 

REFERENCJE

Katarzyna Rodziewicz, Trójmiasto

Początkowo sceptycznie podchodziłam do lekcji on-line, lecz już po pierwszej lekcji z Tomaszem całkowicie zmieniłam zdanie! Zamiast tracić czas na dojazd do jakiegoś centrum szkoleń,( które w trójmieście znajduje się bardzo daleko od centrum), pracować tam na innym, nieznanym komputerze, i do tego w terminach, do których trzeba się ściśle dopasować… Rozpoczęłam szkolenie siedząc we własnym fotelu, przy własnym komputerze i popijając kawę : ) Zakres materiału szkolenia został dopasowany do moich potrzeb i poziomu pracy z programem SketchUp + V-ray. Pracowaliśmy nad tematami, które do tej pory sprawiały mi problem ( światło, ustawienia renderowania). Tomek profesjonalnie i przystępnie(krok po kroku) wyjaśnił mi te zagadnienia! Żałuję, że nie spotkałam wcześniej tego nauczyciela bo zaoszczędziłabym wiele dni spędzonych na ustawianiu „na czuja” V-ray’a i robieniu milionów próbnych renderów, które nie nadawały się do niczego.

Michał Bobak, Jabłonka

Wszystkim szczerze mogę polecić kurs. Ogromna wiedza obsługi programów SketchUp oraz V-Ray a także Adobe Photoshop została przekazana w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Zostały omówione wszystkie problemy z jakimi napotykałem się podczas prób samodzielnego tworzenia wizualizacji. Każdy z uczestników kursu otrzymał skrypt w którym został uporządkowany omawiany materiał dzięki któremu nie muszę obawiać się zapomnienia jakiś funkcji VRay’a. Cały kurs umiliła miła i koleżeńska atmosfera oraz podejście prowadzącego, Tomka Warzechy, który w swojej pracy jest bardzo rzetelny.

Daniel Kałuziński, Nowy Targ

… dużo się nauczyłem, myślę że zdobyta wiedza pomoże mi w życiu oraz ułatwi pracę z programami Sketchup i V-Ray oraz Photoshop. Wybierając ponownie, postawiłbym na Tomka! Prowadzący ma świetne podejście do tematu i potrafi bardzo dobrze przekazać wiedzę uczestnikom kursu ! Gorąco polecam osobą zainteresowanym odbyciem szkolenia oraz tym, którzy nie wiedzą kogo wybrać jako trenera!

Maciej Bryniarski, Nowy Targ

Jeśli miałbym polecić przyszłym kursantom chcącym tworzyć fotorealistyczne wizualizacje za pomocą SketchUp’a oraz V-Ray’a na pewno poleciłbym Tomka Warzechę ! Ogromna wiedza prowadzącego została przekazana w bardzo rzetelny oraz przejrzysty sposób w luźnym i koleżeńskim gronie! Miła atmosfera tworzyła nastrój, w którym praca przebiegała bezproblemowo. Zdobyta wiedza łatwo przekłada się teraz w praktyce, co sprawia ogromną przyjemność podczas projektowania. Dodatkowo poznanie ciekawych funkcji programu Photoshop pozwoliła na uzyskanie jeszcze bardziej realistycznych ujęć. Jestem bardzo zadowolony z kursu!

Magdalena Kolasińska, Pro Arti – ogród i wnętrze, Płock

Firma Pro Arti Ogród i Wnętrz Magdalena Kolasińska skorzystała z usług Pana Tomasza Warzecha. Były to usługi z zakresu szkolenia z programów SketchUp oraz VRay. Pan Tomasz przeprowadził je w bardzo profesjonalny sposób, uzyskałam odpowiedzi na nartujące mnie pytania odnośnie wyżej wymienionych programów, co znacznie ułatwi dalszą projektową pracę. Pan Tomasz działa bardzo fachowo jest otwarty oraz sumienny, reprezentuje również wysoki poziom przygotowania merytorycznego. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób dynamiczny, ale jednocześnie konkretny oraz rzetelny. Z uwagi na wysoki poziom oferowanych usług z przyjemnością mogę polecić współpracę z Panem Tomaszem jak zaufanego i godnego partnera.

Magdalena Zielonka, Szczecin

Bardzo profesjonalne, sumienne i kompetentne podejście do zajęć. Tak podana dawka uporządkowanych informacji to duża oszczędność czasu oraz ogromna wygoda. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do szkolenia online, jednak teraz widzę same plusy takiego rozwiązania. Postęp moich samodzielnych prac jest ogromny, bez kursu z pewnością nie byłabym na tym etapie na którym jestem obecnie i nie wykonywałabym swojej pracy z taką lekkością i przyjemnością. Poza niewątpliwymi kompetencjami i ogromną wiedzą, kursy cechuje przyjazna i serdeczna atmosfera.

Małgorzata Thielemann, Brusy

Nauka z Tomaszem to prawdziwa przyjemność, szczerze polecam każdemu, współpraca warta każdej wydanej złotówki. Forma zajęć świetna, wcześniej nie wiedziałam, że zajęcia on-line mogą być tak proste i skuteczne – rewelacja bez wychodzenia z domu.

Katarzyna Bielecka, Lublin

Tomek w sposób bardzo merytoryczny potrafi przekazać wiedzę. Tłumaczy w prosty sposób i w odpowiednim tempie. Za każdym razem był przygotowany w stu procentach. Na szkoleniach buduje miłą, uprzejmą i koleżeńską atmosferę. Serdecznie polecam, naprawdę warto…

Michal Krupa, Florø Norwegia

Z usługi Tomasza Warzechy korzystałem po raz pierwszy, polecam go jako osobe godną zaufania,jest to człowiek punktualny, słowny oraz w pełni zaangażowany.  Obszerna wiedza, profesjonalne podejście do ustalonych zadań, a co równie ważne super kontakt i ludzkie podejście sprawiają że wyróżnia się on bardzo na tle konkurencji dodając do tego dużo cierpliwości z jego strony sprawia to, iż jest to osoba/ firma godna polecania innym.